با توجه به نامگذاری سال 1396 به عنوان سال " اقتصاد مقاومتی _ تولید ـ اشتغال" سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران در طرح حمایت از اشتغال، اقدام به اجرای طرح تشویقی رایگان نموده است. این طرح برای کارگاه های تولیدی، خدماتی که دارای 10 الی 100 نیروی انسانی (دارای تائیدیه سازمان تأمین اجتماعی در انتهای سال 1395) باشند؛ پخش تعداد 30 آگهی و در کل 900 ثانیه در نظر گرفته شده است.

آژانس تبلیغاتی شبکه نمای بیرون در راستای اجرای این طرح اقدام به راه اندازی جشنواره تابستانی خود نموده است. در زمان برگزاری، تخفیفات ویژه ای (تا 20% ) جهت ساخت تیزر تبلیغاتی برای مشتریان در نظر گرفته می شود.

 

 امروزه دنیای تبلیغات به سهم عمده ای بر رسانه های دیداری چون تلویزیون و ساخت تیزر تبلیغاتی تلویزیونی تکیه کرده است که ضمن دارا بودن سطح بالای دسترسی برای مخاطبان، از برد تبلیغی وسیعی نیز برخوردارند. تبلیغات تلویزیونی در هر خانه ای تمام گروه های سنی را مخاطب قرار می دهند و دیگر به نظر می رسد که جایی برای خود در سبد خانوار باز کرده اند!

برای خلق و تولید یک تیزر که جلب مخاطب کرده و در ذهن ها باقی بماند، ابتدا به خلاقیت و ایده تبلیغاتی خلاق نیاز است که ذهن بیننده را به خود معطوف کرده و با استفاده از ابزار تصویربرداری و جلوه های ویژه آن را به گونه ای مخاطب پسند و جذاب به بیننده ارائه کند. کانون نمای بیرون با تاکید بر خلاقیت در ایده های تبلیغاتی ، همواره به دنبال بهتر معرفی کردن محصول به بینندگان و سپس موفقیت در فروش محصول می باشد. در این مسیر، بهره بردن کانون نمای بیرون از بهترین و کارآزموده ترین تیم های فیلمبرداری، تدوین، جلوه های ویژه و صداگذاری برای بالا بردن جذابیت و مورد توجه قراردادن هرچه بیشتر تبلیغ است.

همگام با پیشرفت تکنولوژیهای نوین ارتباطی گسترش انیمیشن در کنار سینما صنعت تازه ایست که هر روزه بر اهمیت آن افزوده می شود . ساخت انیمیشن، مستلزم طراحی شخصیت هایی مرتبط با موضوع که بر جذابیت و چشم نوازی انیمیشن می افزاید که خود به تنهایی سهم بسیار مهمی در جذب مخاطبان دارد. ادامه کار پس از طراحی شخصیت، متحرک سازی و روح دادن به شخصیت ها است که روندی دقیق و زمانبر دارد و نیازمند دقت و کارگردانی بسیار قوی است تا شخصیت ها و حرکات آنان چشم نواز و تاثیر گذار شوند . کانون نمای بیرون با در دست داشتن حرفه ای ترین تیم طراحی شخصیت و اجرای انیمیشن و با انجام رساندن یکی از بهترین طرحها در سطح ملی در این زمینه، با افتخار آماده تولید کلیه پروژه های انیمیشن است .

یکی از محورهای مهم در تبلیغات کلان برقراری ارتباط نافذ و مؤثر با مخاطب به واسطه خلق یک شخصیت اصلی برای معرفی فرآورده تبلیغی است. شخصیتی جذاب و متفاوت که شعار تبلیغاتی از زبان او گفته می شود و تصویر او در همه جا و بر روی تمام محصولاتتان وجه تمایز اصلی شما از سایرین است. طراحی کاراکتر تبلیغاتی یکی دیگر از خدمات کانون نمای بیرون است که چه در تیزرهای سینمایی و چه برای پروژه های انیمیشن به دست گروه متخصصان و طراحان شرکت تبلیغاتی نمای بیرون صورت می پذیرد.

یکی از مهمترین حوزه های تبلیغی برای تمام شرکت های تبلیغاتی، طراحی و اجرای تبلیغات محیطی است. عرصه ای وسیع که هر روزه بر اهمیت جایگاه آن در روند تبلیغات جهان افزوده می شود. کانون تبلیغاتی نمای بیرون با ارائه خدمات متنوع در این حوزه، از طراحی و چاپ تا اکران بیلبورد، لمپ پست، و انواع تبلیغات محیطی ، آماده انجام سفارشات شما می باشد.

هر آنچه در روند تبلیغات گفته می شود، همه و همه در خدمت معرفی مناسب یک برند و نهایتا فروش بالای محصول است. یک کمپین تبلیغاتی تمام فرآیندهای تبلیغی را بکار می گیرد تا بتوان به تناسب سرمایه مالی موجود، هر اقدام را در زمان و مکان صحیح به انجام رسانده و روند تبلیغی را تا مراحل پس از فروش، تثبیت رضایتمندی و توسعه برند پیش برد.